Transformační blok Rolfcvičení
 
Jde o velmi transformativní komplex cviků, který vede k unikátnímu fyzickému upgradu těla. Metoda je průběžně inovována, což zaručuje na každém kurzu aktualizované návody s praktickou implementací.  
 
Do každého cvičení systematicky zahrnuji práci a ovlivňování obličeje, zvednutí jeho kontur, vyhlazení krku a dekoltu, úleva od bolestí zad a kloubů těla jsou zařazeny vždy. Pánevní dno a jeho podpora pro celou páteř a zvednutí spadlých očních víček jsou také samozřejmostí 
Zhubnutí několik centimetrů v pase (momentální rekord  7 cm úbytek v pase za 75 minut Rolfcvičení) a mnohem mladší vyzařování jsou efektem každé lekce. Navíc jsou vždy zohledněna jakákoliv přání účastníků na změnu tělesných proporcí, odstranění bolestí konktrétních partií, částí těla a estetické vlivy na obličej.  
 
Rolfcvičení je cvičením, kdy jsem já i všichni cvičící úplně nadšení z radikálních ještě větších pozitivních změn na těle i obličeji.
 
V Praze, ve studiu Tensegrity, cvičíme ve 2,5 hod blocích. Lekce vypisuji dle svých aktuálních možností a jsou přednostně nabízeny těm, kteří již lekce navštívili. Většinou je kurz obsazen dříve než je zveřejněn.
 
Máte-li tedy zájem o to být zařazeni do seznamu pro oslovení, napište mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
 
Bývají to úterky nebo čtvrtky vždy 18:00-20:30h.
 
Těším se na vás při Rolfcvičení, které vám život do pohody a krásy změní
  
Zdenka Šímová
Autorka Rolfcvičení, Návodu na tělo a spoluzakladatelka metodiky Rolfmanual, jednatelka firmy EGSI, lektorka a mentorka detoxikačních pobytů a transformačních tělesných upgreadů.
 

Certifikovaní instruktoři Rolfcvičení jsou zveřejněni na Absolventi výcviku NNT, kde budou postupně uveřejňováni další a další, kteří dokončí výcvik.