Návod na tělo

Jak používat lidské tělo,
aby bylo zdravé, štíhlé a nebolelo.

Jednoduchý návod

Zkráceně: Půst je jednoduchá, stará, vyzkoušená a účinná metoda, jejímž cílem je:

očista mysli, očista těla, odstranění zbytečných kilogramů (až 1kg/den), regenerace a omlazení buněk, zlepšení nálady, kondice i zdravotního stavu a zvýšení celkové kvality života. Během kurzu se tělo zbaví odpadních látek, obnoví buněčný metabolizmus, zlepší se funkce orgánů a naplno se rozběhnou přirozené ozdravné procesy. Půst dělá člověka pružným. Omlazuje. Změna probíhá na tělesné i duševní úrovni. Atd, atp. Zkuste, nebudete chtít jinak... :).

27
zář
2020

27. 9. 2020 14:00 - 30. 9. 2020 10:00
Bedřichov - Úpravna vody
Bedřichov - Úpravna vody
Bedřichov 290, 468 12 Bedřichov, Česko
Detox - VI. / září 2020

Podzimní krátký II. detoxikační relax pobyt

Přátelská, láskyplná a bezpečná atmosféra detoxikačních pobytů vám umožňuje odpočinout si, načerpat energii, zrelaxovat, dopřát dovolenou sobě i svému tělu, jeho orgánům, a zároveň nechat odpočinout vaší hlavě (úplně se vypnout). Současně s tím probíhá automatická obnova tkání, oprava na buněčné úrovni, ozdravení a omlazení celého vašeho systému. Příjemným efektem je dennodenní úbytek nadbytečných kilogramů a nepotřebných tkání.

Velkým jednoznačným důvodem, proč lidé opakovaně jezdí na tyto pobyty je transformace celého jejich těla. Půst sám o sobě má své nesporné a vědecky i praxí potvrzené velké přínosy. Naším cílem je ale jeho využítí pro ničím jiným dosažítelné procítění nejhlubších svalových vrstev těl všech účastníků tak, aby výsledný efekt v těle byl na první pohled zřejmý. Propojení půstu s bezúsilnou aktivitou nejhlubších svalových a fasciálních vrstev těla je silným transformačním nástrojem a unikátním know-how manželů Šímových.

Půstem vrátite žaludku jeho přirozenou velikost,  vyčistíte fascie celého těla, pohybem je prodloužíte a tím se zúžíte, při večerních povídáních načerpáte informace pro vaše jedinečné tělo (po návratu budete vědět co přesně s ním). S úsměvem. V krásném prostředí Jizerských hor, na čerstvém vzduchu ve společnosti stejně naladěných a smýšlících lidí. To vše činí vaši očistu těla a mysli snadnou a zábavnou.

Celodenní program je sestaven tak, aby vám bylo co nejlépe, abyste se bavili, abyste pomohli svému tělu, abyste si svou detoxikaci radostně užívali. 

Současně s provedením Vaší osobní detoxikace si celým kurzem zažíváme jedinečnou techniku tvarování těla při speciálním Rolfcvičení a kterou je výhodné přenést do činností běžného života. Odstraňuje bolesti zad, páteře a kloubů. Tvaruje a vytváří pěkné, zdravé a vitální tělo. Člověk dnešní doby daleko více času stráví při běžných aktivitách než vědomým pohybem. Poměr cca 100 hodin : 1-3 hodinám cvičení týdně jednoznačně vypovídá o tom, co naše tělo formuje více.

3.690,00Kč
07
led
2021

07. 1. 2021 14:00 - 10. 1. 2021 10:00
Bedřichov - Úpravna vody
Bedřichov - Úpravna vody
Bedřichov 290, 468 12 Bedřichov, Česko
Novoroční detoxikační relax pobyt 2021

POSTNÍ POBYTY S NEJDELŠÍ TRADICÍ V ČR

Novoroční krátký detoxikační relax pobyt

Úplně a hned po Novém roce můžete nastartovat zpět výhodný životní styl. Okamžitě a střelhbitě odstranit následky svátečního hodování a nepohybu. Půstem a pohybem srazíte žaludek a protáhnete fascie celého těla. S úsměvem. V krásném prostředí Jizerských hor, na čerstvém vzduchu ve společnosti stejně naladěných a smýšlících lidí.

Současně s provedením Vaší osobní detoxikace si celým kurzem zažíváme jedinečnou techniku tvarování těla při činnostech běžného života, která vytváří pěkné, zdravé a vitální tělo. Člověk dnešní doby daleko více času stráví při běžných aktivitách než vědomým pohybem. Poměr cca 100 hodin : 1-3 hodinám cvičení týdně jednoznačně vypovídá o tom, co naše tělo formuje více.

3.690,00Kč

Zanechte nám na sebe kontakt, cca do týdne se Vám ozveme a všechna vaše přání k nám vyřešíme.
Je-li vaše přání urgentnějšího rázu. Volejte.

Copyright © 2017 NavodNaTelo.cz

Build concept & Compiled-code: Václav Paták