Návod na tělo

Jak používat lidské tělo,
aby bylo zdravé, štíhlé a nebolelo.

Jednoduchý návod

Detox - V. / září 2020

Detox - V. / září 2020

Podzimní krátký I. detoxikační relax pobyt

Přátelská, láskyplná a bezpečná atmosféra detoxikačních pobytů vám umožňuje odpočinout si, načerpat energii, zrelaxovat, dopřát dovolenou sobě i svému tělu, jeho orgánům, a zároveň nechat odpočinout vaší hlavě (úplně se vypnout). Současně s tím probíhá automatická obnova tkání, oprava na buněčné úrovni, ozdravení a omlazení celého vašeho systému. Příjemným efektem je dennodenní úbytek nadbytečných kilogramů a nepotřebných tkání.

Velkým jednoznačným důvodem, proč lidé opakovaně jezdí na tyto pobyty je transformace celého jejich těla. Půst sám o sobě má své nesporné a vědecky i praxí potvrzené velké přínosy. Naším cílem je ale jeho využítí pro ničím jiným dosažítelné procítění nejhlubších svalových vrstev těl všech účastníků tak, aby výsledný efekt v těle byl na první pohled zřejmý. Propojení půstu s bezúsilnou aktivitou nejhlubších svalových a fasciálních vrstev těla je silným transformačním nástrojem a unikátním know-how manželů Šímových.

Půstem vrátite žaludku jeho přirozenou velikost,  vyčistíte fascie celého těla, pohybem je prodloužíte a tím se zúžíte, při večerních povídáních načerpáte informace pro vaše jedinečné tělo (po návratu budete vědět co přesně s ním). S úsměvem. V krásném prostředí Jizerských hor, na čerstvém vzduchu ve společnosti stejně naladěných a smýšlících lidí. To vše činí vaši očistu těla a mysli snadnou a zábavnou.

Celodenní program je sestaven tak, aby vám bylo co nejlépe, abyste se bavili, abyste pomohli svému tělu, abyste si svou detoxikaci radostně užívali. 

Současně s provedením Vaší osobní detoxikace si celým kurzem zažíváme jedinečnou techniku tvarování těla při cvičení a sportu, ale hlavně při činnostech běžného života, která vytváří pěkné, zdravé a vitální tělo. Člověk dnešní doby daleko více času stráví při běžných aktivitách než vědomým pohybem. Poměr cca 100 hodin : 1-3 hodinám cvičení týdně jednoznačně vypovídá o tom, co naše tělo formuje více.

Další aktivity:

PROVEDENÍ VAŠÍ OSOBNÍ DETOXIKACÍ, CVIČENÍ, PROCHÁZKY, PŘEDNÁŠKY o tom, co se děje při detoxikaci, o přirozeném pohybu a přirozeném stravování, MEDITACE, BAZÉN, SAUNA, VÍŘIVKA, RELAXACE, MASÁŽE. Program kurzu je dobrovolný.

Cena:

Detox relax kurz (bez ubytování): 3.690,- Kč

Cena zahrnuje: Celodenní program, odborné přednášky, konzultace, „stravu a vše potřebné k očistě”.


Ubytování:

Cena ubytování je zvlášť z důvodu navýšení ceny penzionu a z důvodu zavedení EET.
Ubytování si hradí účastníci sami přímo na místě zaměstnancům penzionu.

Lůžek na pokojiObsazeno lůžekCena: 1 osoba / 1 nocPozn.
 2  2  600 Kč  
 2  1  1000 Kč  člověk je sám na pokoji
 3  3  500 Kč  
 3  2  600 Kč  
 4  4  500 Kč  
 4  3  600 Kč  
 4  2  600 Kč  

Pozn.: Tento kurz je ve zkrácené verzi - tedy ubytování na 3 noci.

Rezervace a Objednávka

Pro závaznou rezervaci je třeba uhradit předplatbu ve výši 1.690,- Kč (pro Krátký relaxační pobyt) nebo 3.990,- Kč(pro Klasický relaxační pobyt).
K platbě na účet číslo: 19-5926210207/0100 budete vyzváni po provedení registrace

Storno podmínky
  • při odeslání žádosti o zrušení účasti 60 a více pracovních dnů před zahájením pobytu - BUDE předplatba vrácena v plné výši
  • při odeslání žádosti o zrušení účasti 59 a méně pracovních dnů před zahájením pobytu - NEBUDE přetplatba ani její část vrácena. Celá předplatba propadne ve prospěch pořadatele akce.

Podrobnosti k události

Datum konání 24. 9. 2020 / 14:00
Konec 27. 9. 2020 / 10:00
Cena pro jednotlivce 3.690,00Kč
Místo konání
Bedřichov - Úpravna vody
Bedřichov 290, 468 12 Bedřichov, Česko
Bedřichov - Úpravna vody
Na tuto událost již registrace nepřijímáme.
3.690,00Kč
Sdílet tuto událost:

Zanechte nám na sebe kontakt, cca do týdne se Vám ozveme a všechna vaše přání k nám vyřešíme.
Je-li vaše přání urgentnějšího rázu. Volejte.

Copyright © 2017 NavodNaTelo.cz

Build concept & Compiled-code: Václav Paták