Návod na tělo

Jak používat lidské tělo,
aby bylo zdravé, štíhlé a nebolelo.

Rolfmanuál

NNT 2 - Vnitřní asymetrií k vnější symetrii

NNT 2 - Vnitřní asymetrií k vnější symetrii

Vnitřní asymetrií k vnější symetrii

Zvednutí horních očních víček ♥ Visící paže pryč ♥ Bolesti zad pryč ♥ Pánevní dno v akci ♥ „Hrb” pryč ♥ Emocionální detoxikace

Pozn.: Seminář je vhodný i pro úplné začátečníky

Podrobněji o záměrech semináře:

Návod na tělo 2 - vnitřní asymetrií k vnější symetrii

Odstranění bolestí zad a kloubů, zvýšení vitality a pohody budeme dosahovat použitím ještě důmyslnějších nástrojů. Estetické zlepšení vašeho obličeje a krku, ale také břicha, „visících” paží a odstraňování „hrbu” tzn. extra tkáně za krkem budou příjemným vedlejším efektem naší společné práce.
Na tomto semináři si osvojíte další jednoduché a účinné nástroje, jak se zbavit bolestí a zároveň povýšit estetiku svého těla, jeho držení a vyzařování. 

Vnitřní asymetrií k vnější symetrii 

Odstranění bolestí zad a kloubů (kyčle, kolena atd.), povýšení estetiky budeme společně okamžitě řešit tím, že se zaměříme na jedinečnost vašeho konkrétního těla a jeho struktury. Velmi rychle zjistíte, co mu nesvědčí a jak to jednoduše změníte. O svém těle se dozvíte mnoho nového. Dostaneme se více do hloubky, budeme aktivovat také svaly pánevního dna, což vede ke zlepšení životního pocitu i vaší sexuality.
Naším hlavním záměrem budou vztahy v těle a jejich využití pro nastolení harmonie, ladnosti, bezbolestnosti a žádoucího tvarování těla.
Zjistíte, jak zaměření se na vnitřní asymetrií vašeho těla způsobí ještě rychlejší uvolnění od nežádoucího napětí a bolestí, a také (jako jediná možnost) zároveň navodí jeho vnější symetrii. Velký zájem je o odstranění a prevenci visících zadních nadloktí. Málokdo si ale uvědomuje, že je to další z hlasů těla, kterou nás upozorňuje na stlačení bederní páteře, vypouklé břicho a další.
Velmi rychle na semináři zjistíte a zažijete pocit propojení celého těla. Rovnou se naučíme, co s tím.?

Visící paže pryč

Velký zájem je o odstranění a prevenci visících zadních nadloktí. Málokdo si ale uvědomuje, že je to další z hlasů těla, kterou nás upozorňuje na stlačení bederní páteře, vypouklé břicho a další.
Velmi rychle na semináři zjistíte a zažijete pocit propojení celého těla. Rovnou se naučíme, co s tím.?

Zvednutí horních očních víček (Omlazení obličeje příště)

Znalostí fascií a práce s nimi využijeme pro estetické úpravy našich obličejů – bez chirurgického zákroku samozřejmě. Další velmi žádaný a oblíbený nástroj účastníků, nejen žen.?

Emocionální detoxikace (emocionální detoxikace a přeprogramování mysli)

Emocionální detoxikace se stala velmi silnou a užitečnou součástí našich detoxikačních pobytů. Na vaši žádost ji zařazujeme jako součást semináře Návod na tělo 2 ve Znojmě.
Zdánlivě, na první pohled, to nemusí vypadat jako důležitá záležitost pro estetickou změnu těla a pro odstranění bolestí zad a kloubů. Opak je ale pravdou. Zažijete, jak vaše tělo pozitivně reaguje na očistění mysli od negativních emocí, vzpomínek, vzorců a přesvědčení. Člověk vypadá hned mladší a krásnější „jen“ tím, že uvolní toto napětí, a zároveň to má vliv na další pozitivní estetické změny fyzického těla.

Jde o jednoduché, snadné a časově nenáročné techniky, které jsou velmi účinné. Detoxikace fyzická i emocionální jsou silné nástroje k nalezení sebe sama. Napojení se na své já a uvědomění si, co je náplní mého jedinečného života. Emocionální detoxikací pouštíme radost do svého života a všechny krásné věci, které si nevědomě jinak blokujeme.

 Účastníci minulých kurzů se shodují, že zažili úplně nový přístup k vlastnímu tělu a hned cítili pozitivní účinky na tělo i mysl. Semináři pak dávají přívlastky jako „transformující, zkrášlující, lifestylový, apod.“

13.10.2023 Zhubněte snadno a bez omezování 17:00-21:00, cena 1.490,-
(v ceně grafické ztvárnění představeného know-how)
Cena za oba semináře s 10% slevou (cca 500,-) : 4.990,-

Storno podmínky

  • zrušení účasti 1 týden a méně před zahájením semináře - vrácení 0% zálohy (celá záloha propadá bez nároku na vrácení)

Pojďme společně podpořit vaše zdraví, krásu a vitalitu! 

Podrobnosti k události

Datum konání 14. 10. 2023 / 9:00
Konec 15. 10. 2023 / 15:00
Cena pro jednotlivce Sleva sleva 10% (cca 500,-) : 4.990,- (při účasti na obou seminářích ve Znojmě ten víkend..NNT2 a Zhubněte snadno a bez omezování 13.10. od 17:00h
Místo konání
Znojmo - Studio YOGA LIBRA
Studio YOGA LIBRA, Tyršova 3, Znojmo
Znojmo - Studio YOGA LIBRA
Na tuto událost již registrace nepřijímáme.
3.990,00Kč
Sdílet tuto událost:

Zanechte nám na sebe kontakt, cca do týdne se Vám ozveme a všechna vaše přání k nám vyřešíme.
Je-li vaše přání urgentnějšího rázu. Volejte.

Copyright © 2017 NavodNaTelo.cz

Build concept & Compiled-code: Václav Paták