Návod na tělo

Jak používat lidské tělo,
aby bylo zdravé, štíhlé a nebolelo.

Jednoduchý návod

Face Rolfyoga - Zvednutí spadlých očních víček a vyhlazenější obličej / 7. 1. 2023

Face Rolfyoga - Zvednutí spadlých očních víček a vyhlazenější obličej / 7. 1. 2023
Téma: Zvednutí spadlých očních víček a vyhlazenější obličej 

Během těchto NNT praktik se budeme zabývat a pracovat na zvednutí spadlých horních očních víček. Zároveň budeme vyhlazovat obličej.

Spadlá horní oční víčka mi říkají, že je tělo nevýhodně používané, dlouhodobě vystavované nevýhodným návykům majitele, hovoří o nevýhodném držení těla, o nevýhodném myšlení. To vše lze změnit, neinvazivně, pomocí svých rukou, hlavy a Návodu na tělo. 

Efekt uvidíte okamžitě na svém obličeji tak i na obličejích ostatních účastníků.
Ze semináře budete odcházet se zvednutými víčky a svěžím „šťavnatějším“ obličejem, plni energie a vitality.

První ze série seminářů zaměřených na obličej. Cílem je vypadat mladší, svěžejší a cítit se tak.

Chcete-li pomoci svému obličeji neinvazivně pouze pomocí vašich rukou a unikátním speciálně sestaveným cvičením vašeho těla včetně velmi důležité práce svalů pánevního dna, zvednout oční víčka, vyhladit a vypnout tkáně na obličeji, tak je Face (obličejová) Rolfjóga tím pravým pro vás. Více o ní zde - ***)
Práce na obličeji a hlavě, fyzické uvolnění napětí jejich tkání sebou přináší okamžitý pocit psychického uvolnění a radost. Vřele doporučujeme vyzkoušet.

Cena: 3000,- Kč

(2.800,- při účasti i na pokračování druhý den, při absolvování obou celková cena 5.600,-)


     


*** Face (obličejová) ROLFjóga

Prospěšná pro váš obličej. Pomůže i vaší páteři a kloubům celého těla.

Výsledek Face Rolfjógy je nejen estetický, ale také a zejména zdravotní. Např. spadlá horní oční víčka ztěžují vidění a komfort. Veškeré estetické "nedokonalosti", které na svém těle vidíte v zrcadle, jsou pro mě jen ukazatelem, že je v těle (našem domečku) něco méně výhodně uspořádané. Tzn. jsou místa, kde je něco velmi zkráceného, staženého, co v konečném důsledku vyvolá zdravotní problémy, bolesti, únavu, depresi....pokleslost, fyzickou i psychickou. Ale: jde to napravit! ☺

FaceRolfjoga kromě velkého pozitivního estetického vlivu má také obrovský zklidňující efekt na psychiku. Při praktikování k němu okamžitě dochází, přichází pocit vnitřního klidu a nadhledu.

Krásné tělo a obličej = tělo zdravé a bez bolestí, člověk plný vitality a radosti ze života.
Sci-fi? Kdepak, realita možná reálná i pro vás.

Různé faktory, jako jsou naturel člověka, dynamika projevu, mimické vyjadřování, velkou měrou psychické rozpoložení, gravitační síla Země, mají vliv na stav našeho obličeje.

Fascie na obličeji reagují na výše zmíněné faktory. Pokud jsme např. v negativních emocích (strach, hněv, stres, smutek…), dochází ke stažení tkání celého těla včetně obličeje. Během života se napětí hromadí a odráží se na našem obličeji.

V Rolfjóze zahrnujeme hlavu a obličej do každého cviku (asany) a naše Face (obličejová) Rolfjóga je ještě navíc obohacena o speciální techniky s obličejem.

Pro hezký svěží nezvadlý obličej nutně potřebujeme aktivní pánevní dno. Svalstvo pánevního dna tedy bude naších velkým tématem, abychom pomohli našemu obličeji a našim víčkům vzhůru. J

Při různých typech cvičení se lidé zaměřují na části těla, které se nacházejí pod hlavou. Avšak hlava, obličej i krk jsou součástí stejné fasciální sítě těla jako např. noha, ruka. Tzn. např. pohyb nohy má velký vliv i na hlavu a obličej.
Obličejové, face jógy se zase většinou zaměřují pouze a jen na obličej.
Face (obličejová) Rolfjóga zapojuje celou fasciální síť našeho těla.

Proč já a Face (obličejová) Rolfjoga?

Jsem velmi dynamický člověk, jsem po úrazu, kdy došlo k vážnému poškození páteře (krční – sousedí s obličejem..!!!) a umím se krásně vystresovat J. To vše se po 50 letech žití projevuje na obličeji. Mám ráda přirozené nástroje, neinvazivní řešení, věřím v sílu a moudrost těla, když víme, jak funguje. Jestliže jsem se dokázala dostat z průšvihu úrazu, chodím, sportuji, žiji zcela aktivní život bez jakéhokoli omezení, jistě mohu docílit hladšího obličeje. Vyhladit své stažené čelo, udržet svá horní oční víčka pěkně nahoře, předejít čárkám kolem úst a mnohé další.

FaceRolfjoga mi zároveň dodává obrovský zklidňující efekt na psychiku. Při praktikování k němu okamžitě dochází, přichází pocit vnitřního klidu a nadhledu. Z těchto důvodu jsem do našeho Rolfcvičení (Rolfjógy a Rolfpilates), přidala mocný nástroj k další pomoci těla.
Vnímáte-li svět podobně a máte-li chuť to zkusit, těším se na vás. Zdenka

 

Podrobnosti k události

Datum konání 07. 1. 2023 / 9:00
Konec 07. 1. 2023 / 17:00
Cena pro jednotlivce 3000,- (sleva 400,- při absolvování pokračování druhý den)
Místo konání
Litoměřice - Studio NNT
Máchovy Schody 242/5, Město, 412 01 Litoměřice
Litoměřice - Studio NNT
Na tuto událost již registrace nepřijímáme.
3.000,00Kč
Sdílet tuto událost:

Zanechte nám na sebe kontakt, cca do týdne se Vám ozveme a všechna vaše přání k nám vyřešíme.
Je-li vaše přání urgentnějšího rázu. Volejte.

Copyright © 2017 NavodNaTelo.cz

Build concept & Compiled-code: Václav Paták