Návod na tělo

Jak používat lidské tělo,
aby bylo zdravé, štíhlé a nebolelo.

Rolfmanuál

Transformující chůze a Face Rolfyoga 2023/05

„Transformující chůze“ a Face (obličejová) Rolfjóga. NEW*)

Milí přátelé, tento seminář vznikl na základě vašich opakovaných dotazů na mojí rutinní péči o sebe a své tělo a vašich přání, zda by bylo možné vám některé z nich předat. 

Účastníci budou zasvěceni do tajů účinně rychlého tvarování těla a obličeje, a doslova nabití životní energií prostřednictvím originální metodiky "Transformující chůze a Face Rolfjóga" vám ukáži, jak hodně soběstační jste, jak hodně sami svému tělu, "svému domečku", umíte pomoct zdravotně i esteticky. Např. Jak si zvedat horní oční víčka a kontury obličeje, hubnout v pase, zužovat boky během "obyčejné" chůze. Utopie? Kdo mě znáte, víte, že je to realita...
Z důvodu zachování jisté míry intimity a zajištění individuálního přístupu ke každému z účastníků probíhá seminář v menší skupině.
Těším se na vás a věřím, že budete spokojeni. S láskou Zdenka

*) Oblíbený semínář v novém, ještě mnohem účinnéjším provedení. Od doby svého vzniku prošly návstroje významnou změnou a jejich pozitivní efekt je ještě výraznější.

Transformující chůze

Nejpřirozenější pohyb se stane vaším mocným transformačním nástrojem pro tělo i mysl.
Kamkoli pak jdete (i jen do obchodu či něco zařídit), pomáháte svému tělu i sami sobě. Ať jdete, kam jdete, uvolňujete napětí ve fasciální síti, zapojujete hluboké svaly trupu, pomáháte páteři a kloubům, a esteticky získáváte: vaše tělo mění velmi rychle tvar, prodlužuje se, uvolňují blokády, pas se zužuje (kalhoty padají), zvedají se horní oční víčka, pánevní dno se aktivuje, hrb za krkem se rozpouští. Po třech dnech praktikování během semináře cítí překvapivé pozitivní účinky každý účastník. Nácvik Transformující chůze probíhá v překrásné přírodě Českého středohoří.

Face (obličejová) Rolfjóga

Úplně jiný pohled na obličej, jeho tvarování a práci s ním. Unikátní metoda vám pomůže vypadat o 10 a více let mladší.
Pozvednutí kontur obličeje, vyhlatení rýh na krku, kolem očí, na čele, atd.

Rolfcvičení - Rolfjóga

Rolfcvičení (Rolfpilates+Rolfjóga) zaměřené na témata tohoto semináře. Úplně jiný pohled na obličej, jeho tvarování a práci s ním se promítne i do Rolfcvičení. Zároveň s pozitivním ovlivněnín obličeje dojde ke tvarování těla, zužování partií pasu, stehen, prodlužování a vyhlazování krku, vyhlazování obličeje. Součástí Rolfcvičení v rámci semináře je také práce se svaly pánevního dna a techniky odstranění "hrbu" za krkem.

Odborný program:

Teorie, praxe, průběžný nácvik a souvislosti Transformující chůze, Face RolfjógaRolfcvičení (Rolfpilates+Rolfjóga) zaměřené na témata tvarování těla, zužování partií pasu, stehen, prodlužování a vyhlazování krku, vyhlazování obličeje. Součástí Rolfcvičení v rámci semináře je také práce se svaly pánevního dna a techniky odstranění "hrbu" za krkem.

Ubytování:

Není v ceně - účastníci si zajišťují a hradí sami.

Strava:

Není v ceně - účastníci si zajišťují a hradí sami.

Časový harmonogram:

  • Sobota: 9:30 -19:30 hod.
  • Neděle: 9:00 - 15:30 hod.

Program každého NNT Speciálu se vždy přizpůsobí konkrétním přáním jednotlivých účastníků. Připravte si otázky, teoreticky i prakticky se je v rámci časových možností zodpovíme.

Možnost přespání ve studiu ve vlastním spacáku: 350,-/noc

Podrobnosti k události

Datum konání 27. 5. 2023 / 9:30
Konec 28. 5. 2023 / 15:30
Cena pro jednotlivce 4.900,00Kč
Místo konání
Litoměřice - Studio NNT
Máchovy Schody 242/5, Město, 412 01 Litoměřice
Litoměřice - Studio NNT
Na tuto událost již registrace nepřijímáme.
4.900,00Kč
Sdílet tuto událost:

Zanechte nám na sebe kontakt, cca do týdne se Vám ozveme a všechna vaše přání k nám vyřešíme.
Je-li vaše přání urgentnějšího rázu. Volejte.

Copyright © 2017 NavodNaTelo.cz

Build concept & Compiled-code: Václav Paták