Návod na tělo

Jak používat lidské tělo,
aby bylo zdravé, štíhlé a nebolelo.

Jednoduchý návod

NNT Speciál - Litoměřice 2020/09

NNT Speciál - Litoměřice 2020/09

Milí přátelé, tento seminář vznikl na základě vašich opakovaných dotazů na mojí rutinní péči o sebe a své tělo a vašich přání, zda by bylo možné vám některé z nich předat. 

Zasvětíme v tomto kurzu účastníky do tajů účinně rychlého tvarování těla a obličeje, a doslova nabití životní energií. Tento seminář Návod na tělo Speciál s tématy: "Transformující chůze a Face Rolfjóga" vám ukáže, jak hodně soběstační jste, jak hodně sami svému tělu, "svému domečku", umíte pomoct zdravotně i esteticky.
Z důvodu zachování jisté míry intimity a zajištění individuálního přístupu ke každému z účastníků probíhá seminář ve velmi malé skupině šesti lidí.
Těšíme se na vás a věříme, že budete spokojeni. S láskou Zdenka a Luděk

Tento víkendový seminář Návod na tělo Speciál je výjimečný novými tématy a velmi malým počtem účastníků, cca 6 osob.
Zaváděcí cena pro rok 2020 je CZK 3.900,- (plná cena 4.490,-).


Témata semináře:


Transformující chůze

Transformující chůze - nejpřirozenější pohyb se stane vaším mocným transformačním nástrojem pro tělo i mysl.
Kamkoli pak jdete (i jen do obchodu či něco zařídit), pomáháte svému tělu i sami sobě. Ať jdete, kam jdete, uvolňujete napětí ve fasciální síti, zapojujete hluboké svaly trupu, pomáháte páteři a kloubům, a esteticky získáváte: vaše tělo mění velmi rychle tvar, prodlužuje se, uvolňují blokády, pas se zužuje, zvedají se horní oční víčka, pánevní dno se aktivuje. hrb za krkem se rozpouští.  Po třech dnech praktikování během semináře cítí překvapivé pozitivní účinky každý účastník. Nácvik Transformující chůze probíhá v překrásné přírodě Českého středohoří. 

Face (obličejová) Rolfjóga

Úplně jiný pohled na obličej, jeho tvarování a práci s ním. Podrobnosti o této unikátní metodě se dozvíte zde: Face (obličejová) Rolfjóga 

Rolfcvičení - Rolfjóga

Rolfcvičení (Rolfpilates+Rolfjóga) zaměřené na témata tohoto semináře. Úplně jiný pohled na obličej, jeho tvarování a práci s ním se promítne i do Rolfcvičení. Zároveň s pozitivním ovlivněnín obličeje dojde ke tvarování těla, zužování partií pasu, stehen, prodlužování a vyhlazování krku, vyhlazování obličeje. Součástí Rolfcvičení v rámci semináře je také práce se svaly pánevního dna a techniky odstranění "hrbu" za krkem.

Odborný program:

Teorie, praxe, průběžný nácvik a souvislosti Transformující chůze, Face Rolfjóga, Rolfcvičení (Rolfpilates+Rolfjóga) zaměřené na témata tvarování těla, zužování partií pasu, stehen, prodlužování a vyhlazování krku, vyhlazování obličeje. Součástí Rolfcvičení v rámci semináře je také práce se svaly pánevního dna a techniky odstranění "hrbu" za krkem.

Ubytování:

Není v ceně - účastníci si zajišťují a hradí sami.

Strava:

Není v ceně - účastníci si zajišťují a hradí sami.

Podrobnosti k události

Datum konání 11. 9. 2020 / 17:00
Konec 13. 9. 2020 / 16:00
Cena pro jednotlivce 3.900,00Kč
Místo konání
Litoměřice - Studio NNT
Máchovy Schody 242/5, Město, 412 01 Litoměřice
Litoměřice - Studio NNT
Na tuto událost již registrace nepřijímáme.
3.900,00Kč
Sdílet tuto událost:

Zanechte nám na sebe kontakt, cca do týdne se Vám ozveme a všechna vaše přání k nám vyřešíme.
Je-li vaše přání urgentnějšího rázu. Volejte.

Copyright © 2017 NavodNaTelo.cz

Build concept & Compiled-code: Václav Paták