Návod na tělo

Jak používat lidské tělo,
aby bylo zdravé, štíhlé a nebolelo.

Rolfmanuál

Cerfikační program instruktorů

Rolfcvičení

(Rolfjóga & Rolfpilates)

originální metody pozitivního tvarování lidského těla
1 - 7 cm zhubnutí v pase, bolesti zad a kloubů pryč, hladší obličej, pocit lehkosti a vitalita - běžný efekt po jedné hodině Rolfcvičení
Rolfcvičení = cvičení budoucnosti.

Lidské tělo jak jste ještě nezažili 

Zkušenosti mnoha lidí dnes ukazují na jasný fakt, že jen fyzické cvičení, fyzický pohyb nestačí k naplnění evolučního potenciálu lidského těla. Pokud jste už sami udělali stejný závěr ze své reality, na základě svých vlastních zkušeností, a rádi byste se podíleli na šíření novátorských myšlenek a pomáhali sobě a ostatním lidem, je tento program přesně pro vás. 
Rolfcvičení - unikátní metoda pozitivní změny lidského těla a mysli, fyzické, mentální a emocionální. Výsledky již po 60 minutách jedné lekce, zdravotní a estetické...s využitím fyzického pohybu se zohledněníím vlivu gravitace na fasciální síť lidského těla a zároveň vlivu psychiky a emocí.
 
Certifikát cvičitele

Pozn.: vyobrazený certifikát je ilustrační.

 

Pro získání certifikátu NÁVOD NA TĚLO

absolvování speciálního výcviku instruktorů Rolfcvičení (Rolfjóga&Rolfpilates) v pěti víkendových školeních a samostatné práce mezi nimi.

Příští výcvik proběhne v roce 2025.

Máte-li zájem zúčastnit se a osvojit si Rolfcvičení, zajímají vás podrobnosti výcviku, prosím, kontaktujte mě na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Doporučení pro budoucí či současné instruktory Rolfcvičení a nejen pro ně:

Biomechanika lidského těla

Výhodným rozšířením znalostí každého instruktora Rolfcvičení je absolvování různých typů seminářů NÁVOD NA TĚLO, které poskytují ucelenou metodiku biomechaniky lidského těla. Smyslem je znovu obnovit schopnost našich těl provádět jakýkoliv pohyb tak, aby se naplno a co nejvýhodněji využila jejich přirozená biomechanika. Snadno se to pozná dle výsledného stavu nastolení tělesné pohody a stavu bez bolesti páteře a kloubů v celém těle a zároveň v estetické harmonii tvarů a pozvednutí kontur obličeje. 

Biochemie lidského těla

Absolvování Detoxikačního relax pobytu doplní znalosti a zkušenosti s přirozenou biochemií lidského těla. Zároveň umožní jedinečné procítění nejhlubších svalových skupin těla s prázdnými trávicím ústrojím a možnost maximálního prodloužení páteře a fasciální sítě celého svého těla. Vyzkouší si na vlastním těle a zažije svědectví ostatních účastníků a jejich těl s očistou fasciální sítě a všemi výraznými pozitivními přínosy, které jsou s tím spojené.

Návod na tělo - Cílem je používání liského těla co nejvýhodněji,
aby nám sloužilo co nejlépe co nejdéle.

Zanechte nám na sebe kontakt, cca do týdne se Vám ozveme a všechna vaše přání k nám vyřešíme.
Je-li vaše přání urgentnějšího rázu. Volejte.

Copyright © 2017 NavodNaTelo.cz

Build concept & Compiled-code: Václav Paták