Návod na tělo

Jak používat lidské tělo,
aby bylo zdravé, štíhlé a nebolelo.

Jednoduchý návod

Proškolíme vás a získáte Certifikát

instruktora Rolfcvičení (Rolfjóga&Rolfpilates)
originální metody tvarování lidského těla
1 - 6 cm zhubnutí v pase, bolesti zad a kloubů pryč, hladší obličej, pocit lehkosti a vitalita - běžný efekt po jedné hodině Rolfcvičení
Certifikát cvičitele

Pro získání certifikátu NÁVOD NA TĚLO

absolvování speciálního výcviku instruktorů Rolfcvičení (Rolfjóga&Rolfpilates) ve čtyřech víkendovýc školeních. Máte-li zájem stát zúčastnit se tohoto výcviku a osvojit si Rolfcvičení, kontaktujte mě: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Pozn.: vyobrazený certifikát je ilustrační.

Biomechanika lidského těla

Absolvování seminářů NÁVOD NA TĚLO poskytuje ucelenou metodiku biomechaniky lidského těla. Smyslem je znovu obnovit schopnost našich těl provádět jakýkoliv pohyb tak, aby se naplno a co nejvýhodněji využila jejich přirozená biomechanika. Snadno se to pozná dle výsledného stavu nastolení tělesné pohody a stavu bez bolesti páteře a kloubů v celém těle a zároveň v estetické harmonii tvarů.

Biochemie lidského těla

Absolvování Detoxikačního relax pobytu doplní znalosti a zkušenosti s přirozenou biochemií lidského těla. Zároveň umožní jedinečné procítění nejhlubších svalových skupin těla s prázdnými trávicím ústrojím a možnost maximálního prodloužení páteře a fasciální sítě celého svého těla. Vyzkouší si na vlastním těle a zažije svědectví ostatních účastníků a jejich těl s očistou fasciální sítě a všemi výraznými pozitivními přínosy, které jsou s tím spojené.

Cílem je používání liského těla co nejvýhodněji,
aby nám sloužilo co nejlépe co nejdéle.

Zanechte nám na sebe kontakt, cca do týdne se Vám ozveme a všechna vaše přání k nám vyřešíme.
Je-li vaše přání urgentnějšího rázu. Volejte.

Copyright © 2017 NavodNaTelo.cz

Build concept & Compiled-code: Václav Paták