Návod na tělo

Jak používat lidské tělo,
aby bylo zdravé, štíhlé a nebolelo.

Rolfmanuál

Prospěšná pro váš obličej.
Pomůže i vaší páteři a kloubům celého těla.

Chcete-li pomoci svému obličeji neinvazivně pouze pomocí vašich rukou a prací vašeho těla, zvednout oční víčka, vyhladit a vypnout tkáně na obličeji, tak je Face (obličejová) Rolfjóga tím pravým cvičením pro vás.
Práce na obličeji a hlavě, fyzické uvolnění napětí jejich tkání sebou přináší okamžitý pocit psychického uvolnění a radost. Vřele doporučujeme vyzkoušet.

Face (obličejová) Rolfjóga

Různé faktory, jako jsou naturel člověka, dynamika projevu, mimické vyjadřování, velkou měrou psychické rozpoložení, gravitační síla Země, mají vliv na stav našeho obličeje.

Fascie na obličeji reagují na výše zmíněné faktory. Pokud jsme např. v negativních emocích (strach, hněv, stres, smutek…), dochází ke stažení tkání celého těla včetně obličeje. Během života se napětí hromadí a odráží se na našem obličeji.

V Rolfjóze zahrnujeme hlavu a obličej do každého cviku (asany) a naše Face (obličejová) Rolfjóga je ještě navíc obohacena o speciální techniky s obličejem.

Při různých typech cvičení se lidé zaměřují na části těla, které se nacházejí pod hlavou. Avšak hlava, obličej i krk jsou součástí stejné fasciální sítě těla jako např. noha, ruka. Tzn. např. pohyb nohy má velký vliv i na hlavu a obličej.
Obličejové, face jógy se zase většinou zaměřují pouze a jen na obličej.
Face (obličejová) Rolfjóga zapojuje celou fasciální síť našeho těla.

Výsledek Face Rolfjógy je estetický, to jistě, ale také a zejména zdravotní. Např. spadlá horní oční víčka ztěžují vidění a komfort. Veškeré estetické "nedokonalosti", které na svém těle vidíte v zrcadle, jsou pro mě jen ukazatelem, že je v těle něco velmi zkráceného, staženého, co v konečném důsledku po letech vyvolá zdravotní problém/y (pokud už v těle nejsou), únavu, depresi....

Krásné tělo a obličej = tělo zdravé a bez bolestí, člověk plný vitality a radosti ze života.
Sci-fi? Kdepak, realita možná i pro vás.

 

 

Proč já a Face (obličejová) Rolfjoga?

Jsem velmi dynamický člověk, jsem po úrazu, kdy došlo k vážnému poškození páteře (krční – sousedí s obličejem..!!!) a umím se krásně vystresovat J. To vše se po 45 letech projevuje na obličeji. Mám ráda přirozené nástroje, neinvazivní řešení, věřím v sílu a moudrost těla, když víme, jak funguje. Jestliže jsem se dokázala dostat z průšvihu úrazu, chodím, sportuji, žiji zcela aktivní život bez jakéhokoli omezení, jistě mohu docílit hladšího obličeje. Vyhladit své stažené čelo, udržet svá horní oční víčka pěkně nahoře, předejít čárkám kolem úst a mnohé další.

FaceRolfjoga mi dodává obrovský zklidňující efekt na psychiku. Při praktikování k němu okamžitě dochází, přichází pocit vnitřního klidu a nadhledu. Z těchto důvodu jsem do našeho Rolfcvičení (Rolfjógy a Rolfpilates), přidala mocný nástroj k další pomoci těla.
Vnímáte-li svět podobně a máte-li chuť to zkusit, těším se na vás.

Zanechte nám na sebe kontakt, cca do týdne se Vám ozveme a všechna vaše přání k nám vyřešíme.
Je-li vaše přání urgentnějšího rázu. Volejte.

Copyright © 2017 NavodNaTelo.cz

Build concept & Compiled-code: Václav Paták